Rafting Camp Apartments Tara

Belangrijkste voorzieningen

  • Kindvriendelijk

  • Huisdieren

Locatie

    Rafting Camp Apartments Tara Žabljak villa bevindt zich op 25 minuten lopen van de Red rock zipline en nodigt gasten uit om attracties in de omgeving te verkennen. Het landhuis heeft een privéparkeerplaats en een terras met uitzicht op de rivier.

    De Đurđevića-Tarabrug is 2 km verderop gesitueerd. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan de Tara rivierkloof, gelegen binnen 30 minuten wandelen ervandaan.

    Rafting Camp Apartments Tara villa beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. Badlakens zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 07:00 tot 12:00

    Kameropties bij Rafting Camp Apartments Tara Žabljak

    Rafting Camp Apartments Tara villa beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. Badlakens zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Rafting Camp Apartments Tara Žabljak Macro Details foto Rafting Camp Apartments Tara Žabljak Buitenkant foto Rafting Camp Apartments Tara Žabljak Voorzieningen foto Rafting Camp Apartments Tara Žabljak Buitenkant foto Rafting Camp Apartments Tara Žabljak Buitenkant foto Rafting Camp Apartments Tara Žabljak Voorzieningen foto
    Double Kamer

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Rafting Camp Apartments Tara Žabljak Buitenkant foto Rafting Camp Apartments Tara Žabljak Toiletten foto Rafting Camp Apartments Tara Žabljak Wastafels foto Rafting Camp Apartments Tara Žabljak Kamer foto Rafting Camp Apartments Tara Žabljak Buitenkant foto Rafting Camp Apartments Tara Žabljak Bedden foto Rafting Camp Apartments Tara Žabljak Interieur foto Rafting Camp Apartments Tara Žabljak Mensen foto Rafting Camp Apartments Tara Žabljak Buitenkant foto Rafting Camp Apartments Tara Žabljak Bedden foto
    Appartement

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Rafting Camp Apartments Tara Žabljak Voorzieningen foto Rafting Camp Apartments Tara Žabljak Bedden foto
    Appartement

    Type bed: 3 enkele bedden

    Meer informatie +
    Rafting Camp Apartments Tara Žabljak Buitenkant foto Rafting Camp Apartments Tara Žabljak Buitenkant foto Rafting Camp Apartments Tara Žabljak Buitenkant foto Rafting Camp Apartments Tara Žabljak Buitenkant foto
    Tent

    Type bed: 1 enkel bed

    Meer informatie +
    Tent

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Rafting Camp Apartments Tara Žabljak

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Rafting Camp Apartments Tara Žabljak

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Rafting Camp Apartments Tara Žabljak